Znaleziono agregat prądotwórczy – apel do właściciela o kontakt
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy prowadzą czynności w sprawie odnalezionego mienia. W dniu 18 kwietnia 2026 roku funkcjonariusze, realizując polecenie dyżurnego, udali się w rejon miejscowości Droszów (gmina Trzebnica), gdzie według zgłoszenia miał znajdować się nowy, zapakowany agregat prądotwórczy. Na miejscu mundurowi ujawnili generator prądotwórczy o wartości około 7400 zł.
Z uwagi na okoliczności odnalezienia, agregat został zabezpieczony i przewieziony do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.
Apelujemy do właściciela sprzętu o pilny kontakt z policjantami w celu potwierdzenia własności i odbioru mienia. Osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela, również proszone są o zgłoszenie się do KPP Trzebnica lub kontakt telefoniczny.
Pamiętajmy – szybka reakcja i zgłoszenie utraty mienia znacząco zwiększa szanse na jego odzyskanie.
asp. Lidia Łynko
KPP w Trzebnicy