Bieżące informacje

ZATRZYMANY ZA WŁAMANIA POSIADAŁ ZNACZNE ILOŚCI AMFETAMINY

Data publikacji 14.04.2021

Trzebniccy policjanci dokonali zatrzymania mężczyzny, któremu w toku prowadzonych czynności udowodniono , że dokonywał włamań do kontenera skąd kradł odpady elektroniczne i AGD, na szkodę jednej z trzebnickich firm. Funkcjonariusze w trakcie przeszukania posesji podejrzanego, ujawnili ponadto 191,58 grama amfetaminy. Zatrzymany trafił już do policyjnego aresztu, teraz grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy, w ramach realizacji sprawy na podstawie materiałów operacyjnych dokonali zatrzymania mężczyzny w wieku 33 lat, mieszkańca powiatu trzebnickiego, który podejrzany był o dokonywanie włamań do kontenera jednej z trzebnickich firm, skąd dokonywał kradzieży odpadów elektronicznych i AGD. W toku prowadzonych czynności procesowych podejrzewany przyznał się do zarzucanych mu czynów. Funkcjonariusze w trakcie przeszukiwania jego posesji ujawnili ukryte w zamrażarce narkotyki, jak się okazało była to amfetamina w ilości 191,58 grama.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających. Teraz grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Trzebnica

podkom. Piotr Dwojak

tel: 694-438-826

Powrót na górę strony
Polska Policja