Bieżące informacje

„SENIOR ONLINE” - KOLEJNE SPOTKANIE DLA SENIORÓW JUŻ W PONIEDZIAŁEK 10 MAJA 2021 O GODZINIE 9.00. SKORZYSTAJ Z LINKU W KOMUNIKACIE !

Data publikacji 31.03.2021

Koncepcja „Senior Online”, to pierwszy w kraju pomysł realizacji szkoleń w sieci na żywo we wszystkich jednostkach powiatowych województwa w jednym czasie. Jest on skierowany do seniorów przez Dolnośląską Policję. W poniedziałek (10 Maja) o godz. 9.00 odbędzie się trzecie takie spotkanie, prowadzić je będzie również policjant z Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy.

Celem działań jest przede wszystkim kontakt Policji z seniorami i uwrażliwienie społeczeństwa na sytuacje, w których osoby stają się ofiarami przestępstwa. Uświadomienie, co jest powodem takiego stanu rzeczy i wskazanie, jak można zatrzymać ten proces. Spotkania te mają na celu zapoznanie seniorów ze skutecznymi metodami zapobiegającymi negatywnym zjawiskom, taki jak oszustwa, kradzieże rozboje oraz podniesienie ich świadomości z zakresu własnego bezpieczeństwa.

Seniorzy, którzy będą mieli możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu profilaktycznym uzyskają informacje, do jakich zdarzeń z udziałem seniorów doszło na danym terenie, jak również będą mogli zadawać pytania, na które w trakcie spotkania lub po odpowie policjant.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z policjantem w dniu 10 maja 2021 roku w godzinach 9.00-9.30 w serwisie  Youtube na kanale Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy

 

podkom.Piotr Dwojak

KPP w Trzebnicy

Powrót na górę strony
Polska Policja