Bieżące informacje

PODPOWIADAMY W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZAŁATWIĆ SPRAWY W KOMENDZIE POWIATOWEJ POLICJI W TRZEBNICY, BEZ KONIECZNOŚCI KONTAKTU Z INNYMI OSOBAMI

Data publikacji 29.03.2021

W trosce o dobro interesantów oraz policjantów i pracowników policji, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa, pragniemy przypomnieć, w jaki sposób można przeprowadzić proces załatwienia spraw w Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy, bez konieczności kontaktu z innymi osobami. Poza elektroniczną formą przesłania dokumentów, możliwe jest również umieszczenie ich w specjalnym pojemniku znajdującym się przy Punkcie Obsługi Interesantów.

Obecnie panująca sytuacja epidemiczna zmusza nas wszystkich do szczególnej troski o zdrowie własne i naszych bliskich. Aby ograniczyć kontakt z innymi osobami w budynku Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy umieszczony został specjalny pojemnik na korespondencje. Można pozostawić w nim wszelkie dokumenty, które następnie zostaną przekazane do odpowiednich komórek organizacyjnych jednostki.

Inną formą przekazania dokumentów w dalszym ciągu pozostaje możliwość przesłania ich drogą elektroniczną. Szczegółowy opis tej procedury znajduje się na stronie internetowej Trzebnickiej Policji w zakładce Skrzynka Podawcza

Natomiast w zakładce Kontakt można znaleźć numery telefonów i adresy e-mail poszczególnych komórek organizacyjnych.

Każde zgłoszenie zostanie zweryfikowane, a zgłaszający otrzyma odpowiedź zwrotną wraz z instrukcją dalszego postępowania.

Pamiętajmy, że przestrzeganie zasad, które obowiązują nas od ponad roku znacząco wpływają na ograniczenie transmisji wirusa. Bądźmy odpowiedzialni i zadbajmy o siebie nawzajem.

Powrót na górę strony
Polska Policja