Bieżące informacje

POLICJANCI ODZYSKALI SKRADZIONĄ PIŁĘ SPALINOWĄ

Data publikacji 12.02.2021

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy w wyniku działań operacyjnych ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży piły spalinowej o wartości 2600 złotych, dodatkowo mężczyzna był poszukiwany.

Do Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy zgłosił się mężczyzna, który zawiadomił o kradzieży należącej do niego piły spalinowej o wartości 2600 złotych leżącej w otwartym pomieszczeniu gospodarczym.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego natychmiast zajęli się tą sprawą i w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 49 – letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu trzebnickiego. W wyniku dalszych czynności odzyskano skradzioną piłę. Ze sprawcą wykonano czynności procesowe podczas których przyznał się do zarzucanego mu czynu. Piła spalinowa została oddana właścicielowi. Jakby tego było mało okazało się że zatrzymany jest osoba poszukiwaną.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Trzebnica

asp.. Daria Szydłowska

tel: 694-438-826

Powrót na górę strony
Polska Policja